Instalacje BRC w Warszawie

Rosnące koszty paliwa sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na modyfikacje swojego samochodu pod kątem użycia gazu LPG. Szczególnie popularnymi na rynku stały się instalacje BRC. Oferujemy ich profesjonalny montaż w Warszawie.

BRC to marka z wieloletnim stażem na rynku. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że to właśnie na podzespołach i systemach tej firmy tak często opierają się współczesne instalacje LPG.

Instalacje BRC Warszawa – dlaczego warto?

Tym, co wyróżnia instalacje BRC, jest przede wszystkim oszczędność. Wysoka jakość podzespołów i profesjonalność produkcji sprawiają, że systemy pobierają zaskakująco mało gazu, jednocześnie wyróżniając się niezawodnością. Co istotne, korzystanie z tego rozwiązania nie wiąże się z odczuwalnym spadkiem mocy samochodu, co niestety jest spotykane w wątpliwej jakości instalacjach LPG bazujących na zawodnych komponentach.

Nasz serwis wykonuje instalacje BRC w Warszawie od wielu lat. Stosujemy je zarówno w samochodach nowych, jak i pochodzących z rynku wtórnego. W każdym przypadku najważniejszą częścią naszej pracy jest odpowiednia diagnoza pojazdu, ponieważ to na jej podstawie będziemy w stanie dobrać najlepsze, a więc najbardziej adekwatne komponenty. Dzięki temu wtryskiwacze precyzyjnie wtryskują gaz w okolice zaworów silnikowych i są zamknięte, kiedy motor zostaje wyłączony. Dzięki temu na komponentach nie zostają ślady gazu.

Instalacje BRC Warszawa – nasze usługi

Korzystamy z najbardziej nowoczesnych rozwiązań na rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić instalacje BRC, które przez długi czas będą spełniały swoje zadanie, zapewniając pełen komfort kierowcy i ograniczając jego wydatki na paliwo. Wspominane instalacje wykonujemy w silnikach z 3-4 cylindrami, 5-6 cylindrami, a nawet ośmioma!

Jednocześnie proponujemy profesjonalny serwis instalacji BRC. Chodzi na przykład o wymianę zbiornika gazowego, wymianę filtra gazu, wymianę reduktora. Możemy także dokonać ewentualnych regulacji po montażu instalacji lub zregenerować reduktor, pozwalając Ci na większą oszczędność.

Instalacje BRC Warszawa – zapłać tak, jak Ci wygodniej

Instalacje BRC posiadają koszt zależny od użytych komponentów i predyspozycji samochodu. Oferujemy różne możliwości zapłaty. Może to być opłata jednorazowa, ale też raty! Dzięki temu inwestycja w gaz LPG nie naruszy Twojego budżetu.

Chętnie pomożemy, jeśli nie wiesz, jaka instalacja BRC sprawdzi się najlepiej w Twoim pojeździe!