Blog

Jak zarejestrować instalację LPG w Wydziale Komunikacji w Warszawie?

Kiedy decydujesz się na instalację LPG w swoim samochodzie, musisz przygotować się na kilka formalności, które powinieneś załatwić po wykonaniu montażu.
Czytaj dalej


Instalacja gazowa w samochodzie – jakie dokumenty są z tym związane?

W dzisiejszych czasach panuje przekonanie, że jeśli jeździsz dużo i zależy Ci na ograniczeniu kosztów związanych z podróżą, warto postawić na instalację LPG w Twoim samochodzie.
Czytaj dalej


Czy instalację LPG można zamontować w każdym samochodzie?

Kiedy powstał nowy, alternatywny sposób zasilania samochodu, a także sprawdzono, że jest on bezpieczny i generuje wiele oszczędności, instalacja LPG stała się niezwykle popularna. Działo się to wtedy, kiedy ceny benzyny były znacznie niższe.
Czytaj dalej


Homologacja zbiornika LPG

Chęć oszczędności na paliwie to często podstawowy czynnik odpowiadający za to, że decydujemy się na montaż instalacji LPG. Rozwiązanie to jednak wiąże się z dodatkowymi obowiązkami i kosztami, o czym nie zawsze pamiętamy.
Czytaj dalej


Którą instalację LPG wybrać?

Zakup paliwa nie jest małym wydatkiem. Instalacje gazowe montowane w profesjonalnych warsztatach to rozwiązanie, na które warto postawić, jeśli chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy.
Czytaj dalej


Jaki silnik do gazu?

Nie każdy pojazd nadaje się do założenia instalacji LPG. Zanim zdecydujemy się na jej montaż, warto dowiedzieć się, czy nasz samochód jest do tego odpowiedni.
Czytaj dalej